Hakkımızda

firmamız 2002 yılından bu yana Beylikdüzü İstanbul da hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana tecrübemizi her zaman müşterilerimizle paylaştık paylaşmaya da devam edeceğiz yenilikci ve kaliteden ödün vermeden geniş servis ağımız ve uygun fiyat kalitemiz ile sizlerin yanındayız.

Misyonumuz

Perakende İnşaat Malzemeleri Sektöründe kaliteli ürün ve hizmet anlayışını herkesin hakkı olduğunu düşünüyoruz, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hepimiz bunun için çalışıyoruz. Sektörümüzdeki gerek yurt içi gerekse yurt dışı arge çalışmalarını takip ederek en yeni ürünlerin temini sağlamak, kalitemizi maksimum düzeye çıkarmak ve müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için firmamızın ürünlerini kullanan müşterilerimiz ile devamlı bilgi alış verişi yapıyor onları da daha ileri taşımak için gerekli tüm tedarik kanalarımız ile ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşterilerimizin firmamızı tercih etmelerini sağlamak. Sektörde aranan firma olmak için, devamlı diyalog halindeyiz .

Vizyonumuz

Karadeniz İnşaat olarak Öncelikle ilçemizde bilinen tercih edilen firmalar arasında en başta olmak bölgemizde takip edilen ve sektöre yön veren işletme olmaktır.